Най-евтин/най-изгоден ДОБЪР КАТИНОН? (Малък мащаб)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
В моя район получаваме добра метамфетамин на сравнително ниска цена, но напоследък качеството на местния пазар спада и главните фенове не са доволни. Научих цялата необходима химия и р3азбрах, че това е лесно нещо, от което може да се възползваме, дори и да е само в малък район като няколко Хотспот парка за туитъри.
Така че може ли някой да ми помогне да разбера кой е най-евтиният катинон за синтезиране в малък до среден мащаб? Обърнете внимание, че съм в САЩ и очевидно бих предпочел непланирани химикали.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
4-MMC е всичко, от което се нуждаете. В момента не си струва да се занимавате с легални документи
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Нямах предвид u планирани химикали като рс, моя грешка. Имах предвид непланираните прекурсори. Също така не знам дали 4mmc ще работи тук.. Имам предвид, че всички са пристрастени към иглата и тръбата, дори и аз включително, така че ако не могат да пушат и аз мисля, че просто ще бъде безполезно.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
Така или иначе 4-MMC, когато се захлупи. Е дори по-еуфоричен и пристрастяващ от всичко останало.
Ако клиентите ви търсят стимулантен тип опиянение, това е то.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
А колко време точно трае шлемът? Не мисля, че някога сте виждали закоравели потребители на метамфетамин. Хората тук се дрогират по няколко пъти на ден, но все пак очакват да могат да пушат между тях, за да поддържат нагона.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Не, Пировете са най-еуфоричното нещо там. Въпросът за "пристрастяването" е спорен, тъй като те имат доста странични ефекти.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Е,
Хората, които се тъпчат с метамфетамин и пушат по цял ден, не търсят краткотраен кат...
Трябва да разгледате MDPV, A-PVP и други подобни химикали, може би.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Мислех, че MDPV и подобни са кат или греша? Също така просто не знам дали са достатъчно изгодни за продажба... дори не знам за каква сума да ги продавам така или иначе. Знам, че това е много по-напред, ако това е играта, но все пак е важна част.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Пичове, ако ще се занимавате с прашки, пиросите са най-добрият залог за вас, натрапчиви са като дявол, доста редки, така че цените са почти колкото ви стигат. Трикът обаче е да създадеш търсене, което не е лесно, когато всички искат лед, а ти предлагаш нещо, което мирише на сперма, когато се пуши. Но ако преодолеете това, ще се срещате с едни и същи клиенти по няколко пъти на ден
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Откъде, по дяволите, вие, хората, имате пироси, които миришат на сперма?
Това е нелепо, те изобщо не миришат. Нито един от тях.
Понякога миришат лошо при изгаряне, но това е нежеланият токсичен химикал, останал от синтеза. Самите пироси дори не миришат, когато са изгорени.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php е много по-добър на вкус и мирис, но е абсолютно билет 100 пъти по-добър от най-добрата метамфетамин някога съм имал мога да получа всяка съставка за една нощ и вътрешно (САЩ, както и ) пазарът може трудно да се изгради, но дори и най-твърдото ядро Crack главата ще продаде обувките на майка си след един вкус тя се продава само трябва да им даде вкус, защото няма да го получите никъде другаде вие определяте цената предлагането и търсенето
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ефедрон или 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Зависи какво искате:
1. Хубав кратък еуфоричен прилив и почти никакъв страничен ефект: Alpha-PiHP
2. Късно настъпващ стимулиращ прилив и повече странични ефекти: Alpha-PHP
3. Тежък еуфоричен прилив, невиждан досега във Вселената, и ужасни странични ефекти като болки в гърба в продължение на часове: Alpha-PVP

Забележително значение: Никога не съм опитвал MDPV, но казват, че това е най-трудният наркотик, съществувал някога. Толкова добре. A-PCYP също има добър прилив, но по-късно наистина странно опиянение.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ако се опитвате да завършите със стимулиране на мета може би трябва да разгледате линията химикали метил аминорекс или пировеларофенони. a-pvp издухва мета от водата при стимулиране. Накара ви да изядете лицето на момчетата
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Това е вярно. Тъжна истина и дори по-лошо:
Flakka (Alpha-pvp) ви кара да изяждате лицата на една двойка.
Крокодил (Дезоморфин) ви кара да се превърнете в болен крокодил със зелена мръсна плът.
Ако вземете и двете по много, сте руснак.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Кара ви да изядете нечие лице? Последния път, когато го опитах, преди около 2 години, не исках да ям дори храна. Познавате ли лекарството, наречено етанол? То кара нормалните хора да убиват приятелите си, а след това дори не знаят защо са го направили! Луд наркотик, човече. Радвам се, че не съм убил никого. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Имаше известно объркване по отношение на 2 различни химикала, чиито имена са почти идентични. Изглежда, че постовете са били изтрити, но аз все още искам да говоря за това. Това
5GFySolkuw
е cas# 33809-96-0. 4-метил-1-фенилпентан-1-он
2-бромо-4-метилпентанофенон. Възможно е да е прекурсор на a-pvp.
След това има
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-бромо-4-метилпроприофенон. Прекурсор на 4-mmc.
Лесно е да се разбере как човек може да не разбере за кой химикал става дума
1. Бромо-валерофенон
2. 2-бромо-4-метилпроприофенон
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

Предполага се, че CAS 33809-96-0 е прекурсор за алфа-пихп.
В структурно отношение той е аналог на добре познатия и лесно достъпен CAS 49851-31-2 като прекурсор на алфа-pvp.
Но все още никой не го е потвърдил и тъй като CAS 33809-96-0 е наистина невъзможно да се получи, действителният синтез може да е различен. Би било много интересно да се знае как.
Може би експертите по химия могат да помогнат?
Благодаря ви за уточнението.
Разбира се, прав сте за объркването поради почти идентичните наименования. Не знаех за тъмния режим :)

Но: Защо постовете са изтрити?
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Някой (този, който е публикувал първия cas#) изглеждаше доста разстроен, че казах, че не изглежда да е валиден #. Получих 0 попадения за него при търсене, което погрешно приех, че означава, че не съществува. Не съществува в САЩ, но той даде връзка към някои китайски химически компании, които го произвеждат. Ако си спомням правилно, това е хексанофенон, така че има дълга странична верига, 6 въглерода. Подробно е доказано, че SAR/QSAR за фенилетиламини показва пикове на активност при 3-4 въглерода на страничната верига, така че ще трябва да се загубят няколко. Не съм химик, но си играя на такъв в кухнята и знам как се премахва по 1 въглерод и как се премахват всички наведнъж. Вероятно има начин да се премахнат точно 3, всъщност не съм търсил. Имам тук около 3,5 грама някакви хапчета, които са [ ебати забравих, но е фенил] бензоат със странична верига от 26 въглерода, с които бих искал да направя нещо, ако някой знае как. Edit; duh, това е бензонотат, лекарство за кашлица
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top