Question Могат ли доставчиците наистина да изчистят митниците на 100%?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Предстои ми сделка с доставчик от страна извън ЕС (само няколко грама от специфичен химикал за лабораторията).
Продавачът казва, че а отговаря за митническото оформяне на продуктите. Освен това те използват съвършена скритост. Казват, че имат 100 % успеваемост при транспортирането.

Предлагат и повторна доставка в случай, че митницата го конфискува, но не това е смисълът: не искам митницата изобщо да конфискува каквото и да било. Това е по-важно от парите.

Какъв е опитът по този въпрос? Наистина ли могат да се освободят от митниците и да имат 100% успех при транспортирането?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
НЕ! Не могат.

Все пак трябва да минат през митницата във вашата страна...

Дори и да изглежда, че пакетът е изпратен в рамките на ЕС, митниците могат да правят внезапни проверки на чуждестранни пакети...

Няма нищо, което да е 100%.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Мислех така.
Колко добър може да бъде скритият? (за няколко грама от нереактивен химикал, за който повечето хора дори не са чували)
Някой има ли опит с такива скрити доставки?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
няколко грама е лесно да се скрие, трябва да говорите и да се споразумеете с изпращача за скриването.
 

crazyinmate

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Е, имах подобна ситуация с един доставчик на CN, който предлагаше прекрасен RC. Те казаха абсолютно същото, аз рискувах и платих 230 долара и след 7 дни ми предоставиха номер за проследяване, който нямаше никаква активност в продължение на 14 дни, след което изведнъж се оказа вътре в ЕС и 4-5 седмици след плащането получих писмото си, не знам как са го направили, но са имали компания/лице в ЕС, която го е препратила в моята страна.
12-13 дни след получаването на TN всъщност си помислих, че са ме измамили, защото те бяха много бавни в отговора си и не предоставиха много информация, само ми казаха, че ще се появи, просто бъдете търпеливи.

Когато писмото мина през митницата, то беше проверено и освободено без проблем.

Съдържанието на писмото беше запечатано в 5 различни слоя от различни материали. Вероятно това е най-професионалното преживяване, което някога съм имал. Поне 500+ покупки от различни ДНМ през последните 7г. Само една конфискувана (0,5 г проба от кокаин) от Нидерландия, предполагам, че причината е, че е изпратена с приоритетна въздушна поща. Обикновено избирам дългите методи на доставка, тъй като се доверявам на "масовото" маскиране, а не на по-бързите. Наздраве
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

Получихте ли неприятности заради иззетата проба?
 

crazyinmate

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Alphapipe
Опитах се да отговоря 5 пъти сега, всеки път, когато натисна пост отговор, той просто ме насочва към страницата за търсене, този форум изглежда бъгав.
Досадно наистина, тъй като искам да споделя историята с вас.
Както и да е, бях ядосан на продавача, че ме накара да си купя доста скъпа мостра с високо качество, обещавайки доставка за 3-5 дни в ЕС. Времето минаваше и изведнъж получих официално писмо от полицията, че на летището са иззети 0,54 г 92% чист кокаин и делото срещу мен е прекратено поради липса на доказателства. Отначало се изсмях на факта, че са измерили чистотата и са я споменали, а после се натъжих, защото 92% е доста прилично качество и аз съм платил за това. Но да, научени уроци вземете дългата и бавна доставка, много по-безопасно в моя опит и никога не поръчвайте от NL. Не мога да си спомня какво написах в другите 5 опита
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Сега виждам отговора ви и най-интересната история.
Значи делото ви е прекратено поради "липса на доказателства"?! Какво, по дяволите... какво още им трябва като доказателство?
Смятайте се за късметлия, има държави, в които губите шофьорската си книжка дори да не сте карали с месеци...
 
View previous replies…

crazyinmate

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ами 0,54 г не е много и ако ме попитат дали е моя, ще кажа, че не.
Не притежавам адреса, на който е изпратена пощата, Така че има няколко възможности. Те трябва да докажат, че съм го купил, а да, как ще го направят? Ако е 1 кг, предполагам, че нещата ще изглеждат по друг начин 😂
Смешното е, че съм бил в затвора за продажба на кокаин, така че наистина не разбирам, че делото е прекратено, ако дойдат на адреса и направят обиск, сигурен съм, че ще могат да ме глобят за притежание на много незаконни вещества. Въпреки това мисля, че размерът има значение 😂😂😂
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Невероятно...
Нямам абсолютно никаква история с правоприлагащите органи по отношение на веществата.
Но мога да се закълна в Бога, че когато митничарите конфискуват 0,54 г кокаин, най-малкото ще загубя шофьорската си книжка (не се шегувам, това е закон в държава от ЕС), ще получа глоба от х000 евро и ще бъда наблюдаван в бъдеще.
Ето защо питам това... Имам китайски продавач, който би ми продал няколко грама химическо вещество. Не толкова лошо, колкото кокаин, но достатъчно лошо, ако ме хванат.
Сега мога ли да поема риска? (Нямам пощенски адрес, който да не може да бъде свързан с мен).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Разбира се, че нищо няма да се случи. Нека си представим, че ви мразя. Като похарча няколко долара, аз изпращам унция, а вие попадате в затвора. Няма да се случи. Трябва да копаят много по-дълбоко за истински случай
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Не е необходимо да има бро... Но предлагам индивидуална опаковка за много по-добър успех. Торбичките от фолио са изгорели..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Правилният отговор е ДА. Ако не сте знаели, че правителството на САЩ е мръсно, то е така. Една транспортна компания с тонове активи се нуждае само от съюзник, одобрен като митнически брокер. Вероятно това не е много трудно. Цялото китайско правителство да има човек от вътрешната страна на митниците? Той дори не трябва да е отвътре. Не гледайте новините и не виждайте, че на практика всички продават на китайците технологии за патенти и всичко, до което могат да се докопат. САЩ се продават и китайците купуват всичко, което могат да получат
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Те все още се улавят Броуди... може да има високи проценти на успеваемост при определени компании, но все още не е безотказно.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Значи вие смятате, че китайците са "промъкнали" 3000 фунта бетаметилкетон? Ето това е впечатляваща хитрост!
 

cookie

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 1, 2022
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Всеки ден изпращаме тонове химикали в Европа. През последните две години те са били задържани от митниците само веднъж! Разполагаме със самостоятелно изградена логистична мрежа. Нетрадиционни логистични методи! Вярваме в едно нещо! Парите преминават през всичко. Всеки си има цена!
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Всъщност, в различните времеви периоди ще има различни ситуации, ние ще организираме доставката според митническото освобождаване, но в около 98% от случаите това не е абсолютно никакъв проблем. Пакетите могат да бъдат доставени безопасно на клиентите, а ние разполагаме със собствени методи в Европа и Съединените щати, за да гарантираме безопасното транспортиране.
 
Top