Може ли някой да помогне? Триптамин

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Здравейте, момчета,
Опитвам се да декарбоксилирам триптофан, за да получа триптамин, но все не успявам.
Видях чудесен начин за изхвърляне на триптамина от разтвора, след като той най-накрая е влязъл в разтвора (чрез използване на бензоатната сол, след което се обезсолява преди употреба)
Както и да е, всичко, което получих, беше отново гнус!
Толкова е дразнещо, че се изкушавам да си купя малко - искам само един унция от него, дори и половината не искам да купувам килограм... Освен това съм в Обединеното кралство.
Както и да е; сигурен съм, че ще мога да направя редукционното аминиране, след като имам триптамин. Много повече се интересувам от аналозите на ДМТ, отколкото от ДМТ - това просто е огромен бонус!
Както и да е, благодаря, че използвах терпентин като разтворител, а като катализатор - различни количества циклохексанон - или веднъж го направих с излишък от ментово масло. Пускам го, докато не се отделя повече Co2 и той става прозрачен, но червен. Все още не съм успял да възстановя никакъв използваем триптамин, макар чеһттр:// Моля, помогнете ми!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Защо да се притеснявате?... Съжалявам, изпреварих себе си, знам, че е постижимо, но сякаш не мога да видя смисъл, когато действителният триптамин не е невъзможно да се срещне и не е толкова скъп, колкото възпроизвеждането на декарбоксилационни препарати, които по отношение на Trp от моя опит са голяма загуба на време, усилия и реактиви. Само за да ви помогна в пътя ви, изключете термичното декарбоксилиране от плановете си и се насочете към каталитичните методи, както и запазете скромни надежди за редукционното аминиране, триптаминовата химия изисква известни умения. Наздраве!
 
Top