Question BMK Glycidate в Европа

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Здравейте, законно ли е БМК Глицидат в Европейския съюз и може ли някой да сподели маршрут за преобразуване в P2P. Благодаря.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
В раздела за амфетамини има тема, посветена на това.

Противно на публикувания метод, аз открих, че разтварям вашия прах във вряща гореща вода, докато няма твърди частици, и след това добавям сярна киселина конц. толкова бързо, колкото мога (внимателно в подходящ голям съд), като избягвам и прекомерното разплискване. продължавам да добавям, докато не се увеличи ако органичният слой, който ще изплува отгоре незабавно.Разбъркването се прилага за малко и се оставя да се утаи, екстрахира се с какъвто и да е неполярен разтвор, който има под ръка, и се отделя в отделна фуния.Останалият воден слой се екстрахира отново с разтворител, фракциите се събират, промиват се с вода и солен разтвор по няколко пъти, след което се изсушават над MgSO4. Можете да дестилирате с пара, ако искате, или да изпарите разтворителя за съхранение в този вид.
Публикуваният метод също е добър, ще се радвате на по-високи добиви, ако рефлуксирате малко след това.Препоръчвам обаче сярна киселина, за разлика от HCl.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Здравейте, повтарям се, защото не успях да намеря ясен отговор. Легален ли е вносът в Европа (страна от Европейския съюз) на някоя от глицидатните соли/етер на BMK CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 и CAS 80532-66-7 . Причината, поради която искам да внасям, а не да си ги синтезирам сам, е, че китайците ми дадоха наистина добри цени. Благодаря.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
Само Китай u може да получите сега
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Простете за грубостта ми, скъпа, просто ми е любопитно за каква цена получавате от тези момчета?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Аз съм доставчик от Китай. Честно казано, има голяма разлика в цените между различните обеми на закупуване. Разликата в цените между обема на покупката от 1 кг и обема на покупката от 500 кг е 2 пъти.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Уведомете ме, ако имате нужда от мен
Мога да осигуря изследвания на химически прекурсорни материали
Цената ми е много изгодна
Предоставям образци, които можете да тествате

PMK етилглицидат (CAS; 28578-16-7)
Можем да ви предложим цена от 120¥/kg
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Ще копирам предишния си отговор на друга подобна тема

''Зависи = законът не е толкова лесен, колкото хората си мислят.
Искам да кажа - това, че нещо не е включено в списъка за регулиране, не означава, че не можеш да бъдеш преследван за него - всяка държава има начини да ти създаде проблеми за поръчване на законни химикали = това означава, че дори поръчването на законни химикали може да се третира като опит за производство на наркотици или някакво подобно престъпление - познавам много хора от много държави, които също са водили бизнес като мен и сега са в затвора m8.
ВНИМАВАЙТЕ!
 
Top