• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Benzodiazepine tranquilizers Доставка на бензо

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Търся да придобия доставчик на сурови бензосъединения. В момента използвам nemesis за тези сделки, но намирам, че повечето продукти са с много лошо и съмнително качество. Ако тук има лице, което би искало да има клиент в мое лице, моля, уведомете ме как можем да направим това. Искам да купувам насипни поръчки на прах и ще бъда дискретен и лоялен клиент за всеки, който е в състояние да осигури чисти съединения. Всички предложения и връзки ще бъдат високо оценени и се надявам всичко да е наред за всички, които четат това!

О и постскрипт, бих се радвал да мога да закупя малко метаквалон! Шибаната голяма фармацевтика спря да ги произвежда, защото са толкова шибани (чух и прочетох), но е много трудно да се намери някакъв източник. Предполагам, че в някакъв момент ще трябва да го синтезирам сам, така че ако знаете за някакви добри доставчици на химикали, моля да ми кажете?
 
Top