Анаболни стероиди, hgh, инсулин, пептиди. Също така как да биохакнете тялото си за дълголетие и пкт.

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Здравейте на всички, името ми е Nucky, аз съм бил на и извън съоръженията и всички педи за по-голямата част от десетилетие. искам да започна тема на света на педалите, В тази тема ще отговарям и публикувам за стероидни цикли, За мъже и жени също ще говоря за това как да останем здрави, докато работим с тежки цикли. ще публикувам и за стартирането на подземна лаборатория. ще говоря и за добавки, които ще помогнат за здравето и когнитивната функция. Ако някой има въпроси, изпратете ми съобщение тук. Вълнувам се да бъда в този форум.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
@G.Patton, благодаря ти, че хареса темата ми. Аз съм нов тук, искам само да кажа, че хората в този форум биха могли да се възползват от тази тема, не само от гледна точка на здравето, но и от гледна точка на химията също. Процесът на производство на тези хормони е интересен. Но както и да е, ще публикувам седмично за хормоните, как да останем здрави на тях и тъмната страна на тях lol. Също така ще разгледам как да създам подземна лаборатория по правилния начин и най-добрия начин да остана под радара.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Мисля, че ще бъде интересно, продължавайте!
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Здравейте на всички, аз ще започна тази тема с хормона тестосерон. Сега има много видове тестосерон, но за този пост ще говоря за тестоципионат. Този хормон е разработен през 1935 г. Той е разработен за повишаване на нивата на тестосерон в организма, за да направи мъжете по-силни и да се чувстват по-млади. Това е само малка история на хормона, а сега да преминем към забавните неща. Тест ципионат все още се използва в медицинската област за хормонозаместителна терапия в дози, които варират от 20 mg, 50 mg, 100 mg седмично. Сега за изграждане на мускули на ниво бодибилдинг дозата трябва да бъде 500mg до 2000mg седмично. При тези дози може да се появят някои странични ефекти. При 500mg това ще бъде рядко, но ще забележите задържане на вода в мускулите, така че ще имате по-пълен вид. Сега при 1000mg и нагоре може да имате някои странични ефекти на естрогена като gyno. Лесно се фиксира с анти-естроген. ill отиде над анти-естрогените в друг пост. полуживотът на тази форма е 14 дни, така че инжекциите няма да трябва да бъдат толкова чести ползите от тестовия цип са печалби от сила и размер. Също така ще имате голямо увеличение на сексуалното шофиране. добре, че го прави за този. съобщение ми с всякакви въпроси.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Интересна тема :) Имате моето продължение
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
много интересно :)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Това ли е най-добрата форма на тестостерон, която да използвате? Или защо решихте да ни представите ципионатната форма, ако мога да попитам?
Има ли някакъв друг начин на консумация, вместо да го инжектирате в тялото си?
Колко пъти се инжектира на месец? И след колко време трябва да се види разликата?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
С нетърпение очаквам да видя какво означава това за производството на инсулин и управлението на кръвната захар
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Здравейте момчета, Честно казано, просто избрах този хормон с този естер, защото ципионатът е един от единствените тестостерони, които се предписват от лекар, защо може да попитате добре FDA и бюрокрацията. Най-добрият тип, за да бъда честен, че зависи за хормонална заместителна терапия тест ципионат или тест енантат ще бъде най-добрият ви избор поради дългия полуживот. енантат полуживот е 4-5 дни, а ципионат е 8 дни. Сега за истинската тема най-доброто за изграждане на мускули с бърз темп би било sustanon 20, тест енантат или тест пропионат. тест пропионат е кратък естер 3 ден полуживот. трябва да имате своя милиграм в 750mg или 1000mg седмично. Сега по въпроса за управлението на инсулина или кръвната захар тестът няма да повлияе на това. Това, което ще повлияе на тези теми, ще бъде HGH (човешки хормон на растежа), IGF (инсулинов фактор на растежа), а също и инсулин. ще направя тези теми след приключване на стероидите. За да отговоря наистина на въпроса ви, кръвната захар и инсулинът са диета и активност, тренировки или физическа активност.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Здравейте, момчета. Публикувана е нова тема за тест пропионат. Проверете я
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Здравейте! Интересни неща. Търся да стартирам цикъл на Sustanon 250mg всеки ден 5th и HGH 2.5iu до 3iu на ден. За Sustanon, трябва да се запазя от престоя на повече от 4months? Ще управлявам GH за 6 месеца. Трябва ли да удължа сустанона, за да съответства на продължителността на цикъла на GH? И като PCT, необходимо ли е нещо друго освен nolvadex?
 
Top