Оборудване за амфетамин

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, изпратих съобщения на няколко експерти, но не получих отговор относно закупуването на оборудване, но не получих отговор? Може ли някой да помогне?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
нашите експерти имат много работа с нас :)

купи какво искате? какво оборудване ви е необходимо?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, благодаря ви за отговора, мога ли да ви изпратя лично съобщение?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
да, но аз не съм експерт; и в публичното пространство много човек може да се опита да ви помогне може би :)
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Просто имам нужда от всичко, за да правя по-мащабни неща, така че ще се въздържа, докато някой от експертите не се свърже с мен, знам, че вероятно ще е зает със сайта, благодаря, колега
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Първият насрещен въпрос ще бъде дали сте извършили успешно и синтеза в лабораторен мащаб и сте запознати с всичко.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Подходящ пластмасов варел, охлаждане чрез варел в варел. кондензатор с тръба в по-голяма тръба, външната част изолирана от системата със силикон или нещо друго подходящо, снабдена с вода навътре и вода навън, наистина лесно.
Или партиден реактор, ако бюджетът позволява, господин Патън има чудесна тема за тях.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Здравей, приятелю, истината е, че това е може би единственото нещо, с което не съм се занимавал в търговията с наркотици lol, но имам чудесна възможност да направя някои неща в по-голям мащаб, просто ми трябва някой, който може да ми каже абсолютно всичко, което ми е необходимо, за да направя добра партида в по-голям мащаб и да ме води през стъпките, бюджетът не е проблем, аз съм начинаещ, но бързо се уча, ще бъда много благодарен, ако мога да получа солидни насоки, очевидно ще опитам в по-малък мащаб като начало, но всеки, който ми помогне с това, нямам нищо против да му дам нещо
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Thank you mate please read my next post if u can help?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Съжалявам, че имах предвид последния си пост
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Говорете на прив. пишете какво искате да направите, за да направите ампули или други вещества. Ще ви помогна да окомплектовате цялото оборудване
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Здравейте. с други думи, хвърляме голяма партида от нищото, сякаш печем торта. Това ще бъде трудно, мисля, че дори за експертите тук, всъщност ще ви трябват хора на ръчно управление, които имат опит да хвърлят голяма партида от ръкава си и да го направят на вашия обект. Според мен няма да можете да се справите сами, без да се съмнявате в способността си да се учите или изобщо в уменията си. Свържете се директно с експертите, разкажете им с какво разполагате и какво възнамерявате да направите, може би има решение.
Пожелавам ви успех в начинанието ви.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Споделете ни какво ви липсва или къде имате проблеми с разбирането.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Съжалявам, че имах предвид последния си пост
Благодаря ти, приятелю
 
Top