Превръщане на А-масло в амфетамин с метанол + сярна киселина

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички !
Имам нужда от вас за една рецепта, която не знам.

Обикновено, за да получа амфосулфат от а-масло, използвам сярна киселина + ацетон, както е обяснено тук : https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...mine-synthesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/

Но наскоро ми предложиха да видя друг начин.
За да го направим, използвахме :
- 2 000 мл А-масло
- 3 060 мл метанол
- 440 g сярна киселина 98%

Моята роля беше само да слушам и да правя това, което ме помолят (да не се намесвам по време на процеса).
Как се случи това :
- Най-напред поставихме всички съставки във фризера, за да може по-късно реакцията със сярна киселина да протече по-леко.
- След това смесихме маслото с метанол.
- Около 10-15 минути по-късно, за да сме сигурни, че разтворът е много добре смесен, бавно пуснахме киселина и продължихме да смесваме.
- Накрая PH беше 7,8. Поставихме го във фризера за 20 часа.
- Заради малкия фризер крайната смес беше разделена на 4 части в него. Между края на смесването и момента, в който поставихме последната част в хладилника, PH се повиши до 8,1.
- С 2 л амфетамин база правим около 4,5 кг.

Бях много разочарована след това, защото се появиха много въпроси, но хората, които ми показаха това, не са химици, просто следват рецептата, която имат...

Така че, първо, знаете ли дали това е законен начин да се направи амфетамин сулфат от а-масло ?

Ако не правим филтрация, може да има някакъв остатъчен разтворител, който да понижи чистотата?

Ph 7,8 достатъчно ли е? Начинът, по който се връща към 8,1, представлява ли проблем?

Окончателният резултат е бяла паста, но на места се вижда жълто-оранжево петно (много локално и не изглежда да се разширява).


Може би имате нужда от повече информация, която ми е забранено да кажа, просто ме уведомете ;)

и ако този случай вече е бил в друг пост, наистина се извинявам за неудобството!

Благодаря на всички вас!
 

Phanyl666

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Сигурно е легитимно, за правене на пари, а не за чисти неща.
Бих използвал ацетон, той изсъхва по-бързо, за да остане чист сух прах, а не онази мокра шибана паста, която изсъхва цяла вечност.
Ph е добро, може би още няколко мл сярна киселина, за да се преобразува цялото масло и да не остане миризма в продукта.
Не забравяйте, че амфетамин сулфат трябва да бъде сух прах и да няма никаква миризма.
Успех
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Ph 6,8/7 бро повече сярна киселина!
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Обикновено го правя около 6/6,5. Но този път не бях МС.
Основната разлика този път беше, че като че ли след замразяването се появи някакво жълто петно, може би смесването не беше перфектно...
 

Professor

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Вероятно е глупав въпрос, но трябва ли да замразявам покрито или непокрито?
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Аз го правя без покритие, но честно казано не знам дали има толкова голяма разлика
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Колко плътен филтър трябва да се използва?
 
Top