5cl-adb успех от нов готвач

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Поръчах комплект от 1 килограм от TGRC, който се състоеше от 4 реактива. Добавих 4-те реактива в колба от 5 л при стайна температура. След това използвах горна бъркалка, за да хомогенизирам разтвора. След около 5 минути използвах моята 5-литрова нагревателна мантия с две различни устройства за измерване на температурата, за да повиша температурата до 79 градуса по Целзий в продължение на 6 часа при постоянно разбъркване. След тези 6 часа оставих разтвора да се охлади до 60 градуса по Целзий. След това разбърках 5-литровата колба, пълна с разтвора, и я прелях в чист контейнер с достатъчен размер. След това добавих към разтвора 5 литра много солена вода (в която на дъното не се утаяваше сол, но изглеждаше много солена). Добавих я много бавно, за да дам възможност на масления разтвор да се отдели върху гъстата солена вода. След това използвах 100ml спринцовка, за да извлека цялото масло. Поставих маслото в голям силиконов контейнер и оставих маслото да кристализира и да изсъхне. Маслото, което не успях да извлека, изсъхна и се носеше на повърхността на солената вода и успях да получа този кристал, но в него имаше малко сол. Получих 1200 грама от комплекта от 1000 грама.
 

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Поздравления, брато! Успяхте ли накрая да получите твърд продукт или той все още беше мазен?

Също така бихте ли имали нещо против да предоставите пълния запис на синтеза, който сте следвали, ако имате?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Трябва ли да добавяте соления разтвор, защо питам, защото никога не съм чувал тази стъпка, нито пък не сте я правили с лед, за да получите крайния продукт
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
Ледът се използва, за да може кристализацията да е мигновена. Но можете да извлечете продукта под формата на масло и да го кристализирате след
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Благодаря ви за информацията, че скоро ще получа 5cl-adba, който поръчах от форума
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Някой МОЛЯ, може ли да ми посочи реномиран доставчик на комплекти за прекурсори 5CL/5F?
 
  • Like
Reactions: pvp

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Търся, че и брат..
 

aabiokan

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, приятели, моля, бихте ли ми помогнали с надежден продавач на прекурсори за комплекти 5CL/5F ?
МОЛЯ,
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Хей, аз купувам от нея добър бизнес
 

serum207

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Какво означава TGRC?
 
Top