4mmc, задължително ли е да го кристализирате?

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
(4mmc) След процес на подкиселяване и филтриране и Промиване със сух актон получаваме меф на прах. Можем ли да консумираме този прах след изсушаване? Или трябва да го кристализираме? Задължително ли е това? Знам, че това прави продукта ни чист? Но какво става, ако пропуснем кристализацията?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Тогава той е слаб и пълен с глупости, така че трябва да вземете много повече. Няма да е толкова забавно. Не го смъркайте за любовта на Бога. Бихте могли да го пречистите и по други начини, но рекристализацията е евтина и кристалите са индустриалният стандарт. Това е единственият начин да се сдобиете с кристали. Не мисля, че можете да направите клас А без 2 рекристализации. Виждал съм кристали на 6 месеца, които бяха като кварцови клъстери
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Да, да, моята е неконсумируема, докато не кристализирам, можете ли да ми кажете какъв вид прахообразни неща мога да добавя в 4mmc, за да го направя, тегло повече, приятелите ми казваха, че нещата, които правя, и тези, които се предлагат на пазара, имат много голяма разлика, моята е много силна
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Да, имаш магически 4mmc lol
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Ами вашият единствен от целия уебсайт, който има проблем с " твърде силен " 4mmc. Толкова магически 4mmc
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
"Силен" не означава "добър". Разгледайте въпроса за прескачането на кристализацията и ще изведете какво го прави "силен" и какво всъщност означава поне в сърдечносъдово отношение.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Не. тук не поддържаме това. Взимайте им повече пари. Умните хора плащат за качество и има няколко основателни причини за това. В момента той вече тежи с 50% повече от качествените неща.
 
Top