luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Търся да купя малко 3mmc (не 3cmc) в ЕС.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Може би ще успея да ви свържа с добър доставчик :) Ако не сте намерили такъв, не се колебайте да се свържете с мен и да ми кажете количеството си!
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Здравейте, доставям KU кристал, моля, свържете се с мен, ако се интересувате. мога да изпратя пакети до ЕС, около 10 дни
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Моля, спрете производството и инвазията на аналози на катинони ffs, 95% от продавачите на публични ДНМ сега изведнъж носят РЕАЛНИ ПРЕДИЗБОРНИ 4-ммк с фалшиви ревюта в магазина и фалшиви платени ревюта в dread и други общности - Вероятно купувачи, които никога не са опитвали истински 4-ммк, ще намерят дори МНОГО добри RC (някои са ОК наистина, но чисто като стимуланти и нищо дори близо до Mephedrone HCL)

Искам да кажа, че нямам нищо против - по отношение на аналозите, които са синтезирани с някои прилични изследвания или поне пълен фармакологичен анализ, преди да ги "отпечатат" и продадат, за да заобиколят законите за забрана/списък - стига да се продават с правилното име и да се препродават със същото име. Но често виждаме кодови имена от две букви или "аналог на ХХ" и нито една информация за структурата.

За съжаление реалността е такава, че продавачите в ЕС просто преетикетират 4-mmc или 3-mmc (единственият приличен, но все пак на километри от 4-mmc, и приличен само ако се приема орално такъв аналог) и се продават от продавачи, които обикновено продават други масови наркотици с добро качество. Спамът от фалшива информация на сцената и такива модни набиращи популярност 4-mmc - просто вместо тях носете кокали и аналози.
3-mmc така или иначе е забранен, каква е уловката в търсенето му?

Не претендирам, че някой, който иска 3-mmc, не трябва да го иска/купува, ефектите на наркотиците винаги са субективни, но с много редки изключения за хора, които не харесват по-емфатогенната част на мефедрона и предпочитат само стимулацията/леката еуфория (липсва оргазменото качване на тялото на меферона) - в този случай бих се спрял на 4-FA за такъв тип нужди - не съм намерил купувач, който да предпочете аналог пред 4-mmc.

Въпреки субективното, фактът, че 4-mmc е световно признат за най-успешен (от този клас имам предвид) - и аналозите никога не са се доближавали до възпроизвеждане на подобни ефекти - със сигурност не е само мое лично мнение.

Както и за MXE, години на провали и миналата година някои добри алтернативи - но изглежда, че тук субективните мнения определено се различават едно от друго, а MXE очевидно остава на подиума.

Край на тирадата, извинявай, че отвлякох поста ти, нищо лично срещу теб или искането ти!!!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Съгласен съм с факта, че ситуацията на пазара по отношение на качеството на 4MMC и 3MMC е ужасна!!!


Искам да кажа, че кокаинът също е забранен.. :D :D
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Здравейте!

3MMC определено е нещо, с което можем да ви помогнем.

Аз съм проверен производител на мефедрон и със сигурност мога да направя 3MMC, тъй като това е подобно на мефедрон и е лесно за изпълнение.

Ако погледнете в моята група в този форум и разгледате обявите ми на BB marketplace, ще видите, че имам много доволни клиенти, които оставят добри отзиви.

Присъединете се към нашата група, за да ни проверите.

[GROUP=73][/GROUP]

Изпратете ни съобщение във форума или ни пишете на следните платформи. Не препоръчвам телеграм, защото има незрели малки пичове, които се опитват да се представят за нас и дори има фалшив канал под потребителското име @ASbbgate_cartel.

Protonmail: [email protected]
Session messenger: 056728f3b34bbc4618ca085a7c0973888bc579e6c1f391348b4da405f17304ec10

ИЗТЕГЛЯНЕ НА СЕСИЯТА: getsession.org
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Можете ли да направите и оригиналния мефедрон?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Да, ние можем да се справим с това. Разполагаме със статут на производители за мефедрон.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Реално 4mmc
 

Attachments

  • hrM8jVEZCB.jpeg
    hrM8jVEZCB.jpeg
    314.3 KB · Views: 137

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Heineken От снимката определено изглежда добре/законосъобразно. Жалко, че страната ти за доставка е някак гореща за мен - поне не си струва да изгоря с няколкото легитимни чисти адреса, които не са под моя самоличност, които имам оставени само за собствена употреба :/
Ако имаш някакъв официален дистрибутор с доставка от друга страна от ЕС, pls кажи ми.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Изпращам само в Полша чрез пощенска кутия inpost
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
О, мислех, че изпращате Нидерландия -> ЕС.
Срамота, с удоволствие бих направил малка поръчка, имам няколко прекупвачи, които се интересуват от реални редовни доставки на 4 mmc.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Изпращам само от Полша до Полша
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Да, така е. Разбирам, че предпочитате да запазите своя Опсек и безопасност. Ще се опитам да намеря препращач, намиращ се в Полша, ако не мога да открия друг източник. Определено изглежда невероятна партида.
Всичко най-добро
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Поради това, че 3cmc се третира в повечето страни като 4mmc, който е много по-силен и по-лесен за производство, хората спряха да го доставят (познавам хора, които произвеждаха 3mmc и поради промяна в закона се върнаха към производството и на 4mmc, защото търсенето е по-голямо, а наказанието е същото сега)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Казахте ли, че 4mmc е по-силен? :)

Тъкмо се запознавам с този продукт и мислех скоро да го синтезирам сам.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Constantylious777
Почти точно, в смисъл след като свършиха остатъците, продавачите на едро, използвани за доставка на 3-mmc на партньорите, които не са "съществени", имаха идея да донесат някакъв рандон катинон, който все още е наличен или на мръсно ниска цена, купен от китайци. Трите основни компании за производство на RCs в ЕС, тъй като най-голямата от тях е atm неспособна да доставя - официално, трябваше да спрат независимо производството на 3-mmc, както казахте, за да избегнат съдебни дела.

Но резултатът е, че хората, които все пак са опитали 3-mmc, са намерили "ОК" 3-CMC или 3-CEC или някой от 15+ налични катинони. Както знаете, повечето големи продавачи/прекупвачи всъщност не опитват сами наркотиците, които продават, а ако идват от доверен партньор, който може дори да не знае, че това не е 3-mmc, може просто да тества с основен комплект и да види, че това е катинон, кк легитимно, нека пусне обявите.

В крайна сметка се оказвате в напълно объркана ситуация. Прав си, че производството на 4-mmc само по себе си не е трудно и прекурсори могат да се намерят без особени трудности - все пак аматьорът, който се е опитал, е пуснал на пазара някакъв боклук, пълен с разтворители и с толкова ниска чистота, че дори не може да се нарече 4-mmc ИМО :D

мисля, че и оттук:
- 4-mmc (или 3-mmc) ще загуби отново популярност
- случайният катинон все още ще се купува, но от купувачи, които харесват чисто стимулантски ефекти (вж. NEP) - толкова жалко, че повечето новодошли ще си мислят, че това е 4-mmc или 3-mmc
- да се надяваме, че: продавачите и доставчиците ще осъзнаят, че нещо е странно / купувачите се оплакват, и най-накрая на пазара ще се появи истински 4-mmc, който ще се предлага не само в Обединеното кралство (защото културата на 4-mmc никога не е спирала, преди или след забраната) и източните страни, където производството/употребата в страната е сравнително евтина и е чудесен наркотик, запазил добра популярност (но малко продавачи изпращат в други страни на DNM)
 
Top