1-нитропропан

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Здравейте, момчета,
Имам продукт, който съдържа 1-нитропропан и нитроетан заедно с DCM.
Приятелят ми химик изглеждаше по-развълнуван от нитропропана, но аз съм объркан, тъй като никога не съм виждал да се използва в синтеза на фенетиламини (което е това, от което основно се интересувам - както и приятелят ми)
Някакви идеи? Дали го бърка с 1-нитропропен? Не знам, съмнявам се, че той си знае нещата и е основен участник тук....
 

Kirolos.a.wassef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Имам въпрос. Мога ли да използвам анилин вместо n-бутил амин при синтеза на PN2P от нитроеан и бензалдехид?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Нямам представа за това - бих предложил да разговаряте с добрия си стар приятел г-н GPT!

Знам, че амониевият ацетат работи добре и е лесен за получаване (поне там, където съм аз - случайно купих едно огромно кило от това вещество, което се съмнявам, че някога ще използвам цялото!!!)

Честно казано, отказах се от тази тема, след като действително дестилирах продукта и разбрах, че по същество той е само DCM и нитроетанһттр://....

Аз също така основно загубих волята да направя амфетамин, тъй като съм наясно, че съм бесен наркоман - опиатите и бензо са извън картите и TBH, всеки път, когато iv използва непсихеделичен амфетамин, същото се случи - iv не е спал, докато всичко не е изчезнало!

По същество също така осъзнах, че вероятно имам ADHD малко преди да измисля идеята да направя амфетамин, но tbf аз наистина не мисля, че имам достатъчно контрол, за да го използвам медицински така или иначе.

Реших да запазя нитроетана, който имам, за времето, когато ще имам 3,4,5-тмоба, с който възнамерявам да правя скалин.
Първо мескалин, след това ескалин, проскалин и т.н. и т.н., като използвам алдехидите, които придобивам, за да направя редица триптамини, и да ги приложа към скалиновото скеле.
Едва тогава вероятно ще се отегча и ще се опитам да направя TMA.

Това обаче е много далеч, тъй като дори нямам никаква 3,4,5-тмоба - единственото, с което разполагам в момента, е малко 2,5-ДМОБА и честно казано, амфетаминът на прекурсора 2c НЕ изглежда забавно от описанието на Шулгин!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Това е наистина лоша идея. GPT чат просто ще ви подведе по отношение на химията.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Доколкото ми е известно, нитропропанът не се използва в тайни синтези.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
И така, това е моята безсмислена история за това как атакувам тези молекулярни пъзели!

Сериозно обаче, количеството, което можеш да научиш за нещо като година, е КРАЙНО.

Измина една година, откакто за първи път прочетох част от книгата на Страйк, а дори не знам името ѝ!
Най-вероятно се нарича "Практически синтез на MDMA" или нещо подобно.
На дигиталното копие, което имам, му липсва корицата и е запазено като Total synthesis II, така че може да е смесица от името на тази за LSD, която е написал (която според мен е напълно НЕпрактична, но хей така) - виж, въпросът е, че е минала приблизително 1 година, откакто научих какво, по дяволите, означава "рефлукс"!

През това време; докато бях в абстиненция от бензо, научих МНОГО и със сигурност достатъчно, за да произведа няколко ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ ярко бели кристала n,n-DMT чрез редукционна анимация на триптамин и ако трябва да бъда съвсем откровен - беше такава СМЕШКА да кристализирам първия път, че очевидно правех почивки за сън в неподходящо време.
При втория опит изходът беше подобен, но входът беше по-малко от половината от това, което вложих преди това - макар че този път остана като яркобели кристали, вместо да почервенее при излагане на въздух.

Осъзнах, че след като по принцип се бях настроил, че искам да направя ДЕТ, а не ДМТ - нещо iv, което тепърва ще опитам, но докато всъщност не разбера напълно процеса, не бях готов да опитам нищо друго освен това, което можех да прочета от източници от първа ръка - така че започнах с ДМТ, защото има много повече публикувани синтезатори!

Както и да е, след като разгледах действителните структури и започнах да се интересувам от Pihkal , разбрах, че структурите са по-прости - забелязах също, че изглежда кристализират по-лесно.

Както и да е, rant rant rant без реална причина, но хей хо. Това е, което правя!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
И така, това е моята безсмислена история за това как атакувам тези молекулярни пъзели!

Сериозно обаче, количеството, което можеш да научиш за нещо като година, е КРАЙНО.

Измина една година, откакто за първи път прочетох част от книгата на Страйк, а дори не знам името ѝ!
Най-вероятно се нарича "Практически синтез на MDMA" или нещо подобно.
На дигиталното копие, което имам, му липсва корицата и е запазено като Total synthesis II, така че може да е смесица от името на тази за LSD, която е написал (която според мен е напълно НЕпрактична, но хей така) - виж, въпросът е, че е минала приблизително 1 година, откакто научих какво, по дяволите, означава "рефлукс"!

През това време; докато бях в абстиненция от бензо, научих МНОГО и със сигурност достатъчно, за да произведа няколко ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ ярко бели кристала n,n-DMT чрез редукционна анимация на триптамин и ако трябва да бъда съвсем откровен - беше такава СМЕШКА да кристализирам първия път, че очевидно правех почивки за сън в неподходящо време.
При втория опит изходът беше подобен, но входът беше по-малко от половината от това, което вложих преди това - макар че този път остана като яркобели кристали, вместо да почервенее при излагане на въздух.

Осъзнах, че след като по принцип се бях настроил, че искам да направя ДЕТ, а не ДМТ - нещо iv, което тепърва ще опитам, но докато всъщност не разбера напълно процеса, не бях готов да опитам нищо друго освен това, което можех да прочета от източници от първа ръка - така че започнах с ДМТ, защото има много повече публикувани синтезатори!

Както и да е, след като разгледах действителните структури и започнах да се интересувам от Pihkal , разбрах, че структурите са по-прости - забелязах също, че изглежда кристализират по-лесно.

Както и да е, rant rant rant без реална причина, но хей хо. Това е, което правя!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Упс. Двойна публикация.
Да, това вероятно може да бъде изтрито, тъй като когато дестилирах продукта с 1-нитропропен, не изглежда да е имало значително количество.
просто ме обърка, когато някой мой познат, който произвежда психеделици, каза, че иска малко....
Бях объркан за каквоһттр://....Знам, че е работил върху някои бензофурани, но освен това F знае!
Те не са нещо, което наистина съм разгледал все още
 
Top