The DarkWeb'de Anonim Satın Alma Temelleri

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Karanlık ağdaki büyük siparişler için teslimat adresi konusunda iyi bir fikri olan var mı? Bunu izleyemeyeceğimi ve her gün kontrol edemeyeceğimi ve bir aşamada gözetim altında olabileceğini aklımda tutuyorum. Terk edilmiş evler ya da satılık olan ve kullanılmayan kırsal çiftlikleri düşünüyordum. En kısa zamanda sağlam bir teslimat adresine ihtiyacım var

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
37
Satıcı tarafında teslimat konusunda dikkatli olmaları gerekir, gizli kalite büyük bir fark yaratır. Bu tür yerlere sipariş vermek, doğrudan evinize sipariş vermekten çok daha endişe vericidir.

leefork340

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Evet, eğer teslimat görevlisi daha önce hiç teslimat yapmadığı rastgele bir adrese tanımadığı bir isimle gitmek zorundaysa, bu durum sık sık gittiği bir sokağa tanıdığı bir isimle giden bir paketten çok daha şüpheli olacaktır.

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Reaction score
134
Deals
6
Günaydın insanlar🇲🇽

LocksmithMons1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba, BB Forum ziyaretçileri ve üyeleri! Anonimlik hakkındaki bu yazıyı, Dark Web'in yeteneklerinden ve anonimliğin ne olduğundan habersiz olanlara yardımcı olmak için yazdım. Ayrıca ilaç alımları bağlamında nasıl doğru kullanılacağına dair bir açıklama da var. Forum'da pek çok kişiyle konuşuyorum ve bazılarının bu konuları bilmediğini görüyorum. Umarım bu yazı hedeflerinize güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.
Anonimlik Ne Demektir ve Neden Önemlidir? Bir kişinin anonim veya isimsiz olması, kimliğinin, özel bilgilerinin veya davranışlarının kendisiyle ilişkilendirilemeyeceği anlamına gelir. Anonimlik, çeşitli alanlarda birçok dallanmaya ve uygulamaya sahip önemli bir fikirdir.

BBirute

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Her zaman iphone'un android'den daha güvenli olduğunu düşündüm

lekgeri

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Merhaba, parsel noktalarından almak için ipucu paylaşmak istiyorum. Sahibinin veya parselin ve kimlik alıcısının kimliğine veya xero kimliğine ihtiyacınız var.
Sahte isim kullanmak ve paket almak için https://www.fakeid.pm gibi sahte kimlik kullanın

Moncler

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Deals
1
Açıkça sahte!
Kimlik kartı resimleri oluşturabileceğiniz pek çok site var. Site, ücretsiz olarak çekilen bu resimleri size satıyor. Size fiziksel bir kart göndermiyorlar ve resimler de gerçekten iyi yapılmamış.[https://veriftools.net/en/dl_texas_new] Resimleri değiştirmemişler bile.

Lütfen bu dolandırıcılığa kanmayın ve bunun için neredeyse 100$ ödemeyin!

Bu kullanıcının bununla bir ilgisi var mı bilmiyorum, eğer yoksa, lütfen buraya böyle bir aldatmaca göndermeyi bırakın.

Saygılarımla,
Moncler

LigthYagami

Don't buy from me
New Member
Language
🇧🇷
Reaction score
3
Bilgi için teşekkürler, burada biraz kaybolmuştum, şimdi nereye bakacağımı ve ne arayacağımı biliyorum.