Vzorky z BB Fóra pre každého zadarmo!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Som nováčik a mám záujem o vzorky. Vďaka
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Čakanie na odpoveď späť brat ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Dlho som tu nebol, až teraz, takže som predtým neodpovedal, teraz som vám poslal DM.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Dobrý deň, hľadám bezplatnú vzorku..best regardz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Ahoj bratia! Bude čoskoro dodaný <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Ahoj, akú vzorku čoskoro pošleš... dúfam, že áno... čakám na ňu s netrpezlivosťou.....mnohokrát ďakujem
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chvíľu som bol offline a teraz, keď sa vraciam, som si uvedomil, že som dostal svoju bezplatnú vzorku... Mefedrón som dostal ešte rýchlejšie ako moji dodávatelia z niekoľkých trhov... Nikdy predtým som to neskúsil Takže veľmi pekne ďakujem za vzorku a za skúsenosti!! Ďakujem veľmi pekne
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, v mojom prípade by som si chcel objednať a-pihp vo veľkom, bolo by to možné?
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vzorky do Austrálie? Na zdravie
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ako sa dá získať vzorka ?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Toto je moja recenzia vzorky 2 mmc, ktorú som dostala.najprv som nedostával žiadne účinky a rozmýšľal som, prečo to tak je, a bolo to preto, že som dávkoval raz za 3 hodiny, pretože som chcel byť opatrný, ale potom, čo som sa dozvedel, že ľudia redávkujú po hodine alebo 2 medzi nimi, začal som dostávať účinky a chlapec bol to najlepší high, aký som kedy mal cítil na uppers to cítil Adderall a koks zmiešané dohromady som sa cítil naozaj euforický a šťastný a hudba znela úžasne na to a účinky trvajú dlho príliš spôsob, ako lepšie ako koks, aby som bol úprimný jediná vec, ktorú som nemal rád, bol comedown cítil som, že moje srdce búši potom a nemal som rád, že.overral 10/10 určite by som si kúpil nejaké
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Dobrý deň! Som zvedavý na toto fórum a chcel by som získať bezplatnú vzorku.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pošlite mi bro kg i poslať u monay neskôr teraz im broker...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
najprv som nedostával žiadne účinky a rozmýšľal som, prečo to tak je, a bolo to preto, že som dávkoval raz za 3 hodiny, pretože som chcel byť opatrný, ale potom, čo som sa dozvedel, že ľudia redávkujú po hodine alebo 2 v bew*****, začal som dostávať účinky a chlapec bol to najlepší high, aký som kedy mal cítil na uppers to cítil Adderall a koks zmiešané dohromady som sa cítil naozaj euforický a šťastný a hudba znela úžasne na to a účinky trvajú dlho príliš spôsob, ako lepšie ako koks, aby som bol úprimný jediná vec, ktorú som nemal rád, bol comedown cítil som, že moje srdce búši potom a nemal som rád, že.overral 10/10 určite by som si kúpil nejaké
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Od spoločnosti glitchy som dostal 2 gramy 4mmc a som veľmi spokojný s tým, čo som dostal! Veľmi ochotne reagoval na komunikáciu a proces bol jednoduchý. Výrobok prišiel z Nemecka v diskrétnej obálke, ktorá bola uzavretá vo vzduchotesnom vrecku. Bolo to veľmi profesionálne a som spokojný s ich utajením. Množstvo, ktoré som dostal, bolo bližšie k 3 gramom a konzistencia bola zmesou veľkých úlomkov/kryštálov a rozbitých kúskov.

Partil som zo 4 mmc všetkými možnými spôsobmi okrem boofingu. Mojou obľúbenou metódou bolo iv, avšak perorálne požitie bolo bezpečnejšou a účinnejšou metódou. V prípade fajčenia by som odporúčal čo najnižšiu teplotu a malé množstvá naraz, pretože vzniká veľa pary, ktorá nie je veľmi príjemná, ak sa príliš zahreje alebo je jej príliš veľa. Insuflácia alebo šňupanie tohto 4mmc prinieslo výrazný účinok, avšak pálenie bolo dosť intenzívne a oči mi poriadne slzili.

Účinky boli príjemné zvýšenie energie spolu so zvýšenou ostrosťou videnia a eufóriou, ktorá ma motivovala vstať a robiť niečo fyzické. Tanec bol zábavný a počúvanie hudby bolo neuveriteľne príjemné. Tieto účinky trvali asi 2 hodiny s návratom asi ďalšiu hodinu, kým som si chcel znovu dať dávku.

Kocovina bola mierna, avšak pociťoval som určité chute, únavu a depresiu, ktoré trvali asi pol dňa, ale s trochou psychickej odolnosti sa dali prekonať.

Celkovo som bol veľmi spokojný a nemôžem sa dočkať ďalších a vyskúšať niečo nové od Glitchy. Ďakujem!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 58

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, som teraz zaregistrovaný a mám záujem o bezplatnú vzorku
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, mám záujem aj o vzorku.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Čo sa týka opiátov. Chcel by som heroín. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Stále chcem nejaké a IDC, ak by niekto zavolal na moje telefónne číslo. Som dieťa vlády a mám plné právo získať drogy, ak chcem. Mám otvorenú doménu. Ničoho sa nebojím. Chcem heroín, povedal som. :) :) Buď dobrý, alebo buď dobrý v tom.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň. Môžem si ju vyskúšať?
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, som tu nový a som rád, že som našiel toto fórum. Mohol by som dostať vzorku ?
Bol by som veľmi vďačný a vyjadril by som sa tu o výrobku.
Peace
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ako získať bezplatnú vzorku?
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej tu pre získanie nejakých vzoriek zadarmo, dm'ing you rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nové a chceli by ste vyskúšať vzorku/y.
 
Top