Základy anonymného nákupu na portáli The DarkWeb

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Má niekto dobrý nápad na adresu na doručenie väčších objednávok na dark net, pričom mám na pamäti, že to nemôžem sledovať a nemôžem kontrolovať každý deň a som si vedomý, že by to mohlo byť v určitej fáze pod dohľadom. Myslel som na opustené domy alebo vidiecke farmy, ktoré nie sú obývané a sú na predaj. Potrebujem pevnú adresu na doručenie čo najskôr
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Práve na strane predávajúceho musia byť opatrní pri dodaní, stealth kvalita robí obrovský rozdiel. Objednávky na takéto miesta sú oveľa alarmujúcejšie ako priamo k vám domov.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Áno, ak doručovateľ musí ísť na nejakú náhodnú adresu, na ktorú nikdy nedoručoval, pod menom, ktoré nepozná, bude to oveľa podozrivejšie ako zásielka, ktorá ide na obývanú ulicu, ktorú často navštevuje, pod menom, ktoré pozná.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
Dobré ráno, ľudia🇲🇽
 

LocksmithMons1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, návštevníci a členovia fóra BB! Tento článok o anonymite som napísal, aby som pomohol tým, ktorí nevedia, aké sú možnosti Dark Webu a čo je to anonymita. Je tu aj vysvetlenie, ako ju správne používať v súvislosti s nákupmi liekov. Na fóre sa rozprávam s mnohými jednotlivcami a zisťujem, že niektorí z nich tieto veci nevedia. Dúfam, že vám tento príspevok pomôže pri bezpečnom dosahovaní vašich cieľov.
Čo znamená anonymita a prečo je dôležitá Keď je niekto anonymný alebo nemenovaný, znamená to, že s ním nemožno spojiť jeho identitu, súkromné informácie alebo správanie. Dôležitou myšlienkou s mnohými dôsledkami a aplikáciami vo viacerých oblastiach je anonymita.
 

BBirute

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Vždy som si myslel, že iphone je bezpečnejší ako android
 

lekgeri

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, chcem sa podeliť o tip na príjem z balíkových bodov. Potrebujem id alebo xero id vlastníka alebo parcelného miesta a id príjemcu.
Pre použitie falošného mena a príjem balíka použite falošné id ako https://www.fakeid.pm.
 

Moncler

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Jasne falošný!
Existuje množstvo stránok, kde si môžete vytvoriť obrázky občianskeho preukazu. Stránka vám predá tieto obrázky, ktoré boli vyhotovené bezplatne. Neposielajú vám fyzický preukaz a ani obrázky nie sú veľmi dobre spracované.[https://veriftools.net/en/dl_texas_new] Dokonca ani obrázky nezmenili.

Prosím, nenaleťte na tento podvod a nezaplaťte zaň takmer 100 dolárov!

Neviem, či s tým má tento používateľ niečo spoločné, ak nie, prosím, prestaňte sem posielať takýto podvod.

S úctou,
Moncler
 

LigthYagami

Don't buy from me
New Member
Language
🇧🇷
Joined
Oct 4, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Vďaka za informácie, trochu som sa tu strácal, teraz už viem, kde hľadať a čo hľadať.
 
Top