Podstawy anonimowych zakupów na The DarkWeb

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Czy ktoś ma dobre pomysły na adres dostawy dla większych zamówień w ciemnej sieci, pamiętając, że nie mogę go monitorować i nie mogę sprawdzać codziennie i jestem świadomy, że może być pod nadzorem na pewnym etapie. Myślałem o opuszczonych domach lub wiejskich gospodarstwach, które nie są zamieszkane i są na sprzedaż. Potrzebuję solidnego adresu dostawy JAK NAJSZYBCIEJ
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Po stronie sprzedawcy należy zachować ostrożność przy dostawie, jakość stealth robi ogromną różnicę. Zamawianie w tego rodzaju miejscach jest o wiele bardziej niepokojące niż prosto do domu.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Tak, jeśli doręczyciel musi udać się pod jakiś przypadkowy adres, pod który nigdy nie dostarczał przesyłki, pod nazwiskiem, którego nie rozpoznaje, będzie to o wiele bardziej podejrzane niż paczka idąca na zajętą ulicę, którą często odwiedza, pod nazwiskiem, które zna.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
Dzień dobry🇲🇽
 

LocksmithMons1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć, użytkownicy i członkowie forum BB! Napisałem ten artykuł o anonimowości, aby pomóc tym, którzy nie są świadomi możliwości Dark Webu i tego, czym jest anonimowość. Znajduje się w nim również wyjaśnienie, jak prawidłowo z niej korzystać w kontekście zakupów leków. Rozmawiam z wieloma osobami na forum i stwierdzam, że niektóre z nich nie wiedzą tych rzeczy. Mam nadzieję, że ten post pomoże ci w bezpiecznym osiągnięciu twoich celów.
Co oznacza anonimowość i dlaczego jest ważna? Kiedy ktoś jest anonimowy lub nienazwany, oznacza to, że jego tożsamość, prywatne informacje lub zachowania nie mogą być z nim powiązane. Anonimowość jest ważną ideą o wielu konsekwencjach i zastosowaniach w wielu dziedzinach.
 

BBirute

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Zawsze myślałem, że iphone jest bezpieczniejszy niż android
 

lekgeri

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam, chcę podzielić się wskazówkami dotyczącymi odbioru z punktów paczkowych. Potrzebujesz identyfikatora lub identyfikatora xero właściciela lub paczki i identyfikatora odbiorcy.
Aby użyć fałszywego nazwiska i odebrać paczkę, użyj fałszywego identyfikatora, takiego jak https://www.fakeid.pm
 

Moncler

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Wyraźnie fałszywe!
Istnieje wiele stron, na których można tworzyć zdjęcia dowodu osobistego. Witryna sprzedaje te zdjęcia, które zostały wykonane bezpłatnie. Nie wysyłają fizycznej karty, a zdjęcia nie są zbyt dobrze wykonane.[https://veriftools.net/en/dl_texas_new] Nie zmienili nawet zdjęć.

Nie daj się nabrać na to oszustwo i nie płać za nie prawie 100$!

Nie wiem, czy ten użytkownik ma z tym coś wspólnego, jeśli nie, proszę przestań wysyłać tutaj takie oszustwa.

Z poważaniem,
Moncler
 

LigthYagami

Don't buy from me
New Member
Language
🇧🇷
Joined
Oct 4, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Dzięki za informacje, trochę się tu pogubiłem, teraz wiem gdzie szukać i czego szukać.
 
Top