Základy anonymního nákupu na webu The DarkWeb

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Má někdo dobrý nápad na adresu pro doručování větších objednávek na dark netu s tím, že to nemůžu sledovat a nemůžu to kontrolovat každý den a jsem si vědom, že by to mohlo být v určité fázi pod dohledem. Myslel jsem na opuštěný dům nebo venkovské farmy, které nejsou obsazené a jsou na prodej. Potřebuji pevnou adresu pro doručení co nejdříve
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Právě na straně prodávajícího je třeba, aby byl opatrný na dodání, stealth kvalita dělá obrovský rozdíl. Objednávky na taková místa jsou mnohem znepokojivější než přímo k vám domů.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Jo, pokud doručovatel musí jít na nějakou náhodnou adresu, kam nikdy nedoručoval, pod jménem, které nezná, bude to mnohem podezřelejší než balík, který jde do obydlené ulice, kterou často navštěvuje, pod jménem, které zná.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
Dobré ráno lidem🇲🇽
 

LocksmithMons1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, návštěvníci a členové fóra BB! Tento článek o anonymitě jsem napsal, abych pomohl těm, kteří nevědí, jaké jsou možnosti Dark Webu a co je to anonymita. Je zde také vysvětlení, jak ji správně používat v souvislosti s nákupy léků. Na fóru mluvím s mnoha jedinci a zjišťuji, že někteří z nich tyto věci neznají. Doufám, že vám tento příspěvek pomůže bezpečně dosáhnout vašich cílů.
Co znamená anonymita a proč je důležitá Když je někdo anonymní nebo bezejmenný, znamená to, že s ním nelze spojit jeho identitu, soukromé informace nebo chování. Důležitou myšlenkou s mnoha důsledky a aplikacemi v několika oblastech je anonymita.
 

BBirute

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Vždycky jsem si myslel, že iphone je bezpečnější než android
 

lekgeri

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, chci se podělit o tip na příjem z balíkových bodů. Potřebuji id nebo xero id majitele nebo parcel a id příjemce.
Pro použití falešného jména a příjem balíku použijte falešné id jako https://www.fakeid.pm.
 

Moncler

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Jednoznačně falešný!
Existuje spousta stránek, kde si můžete vytvořit obrázky průkazu totožnosti. Stránky vám tyto obrázky, které byly pořízeny zdarma, prodají. Neposílají vám fyzický průkaz a ani obrázky nejsou příliš dobře zpracované.[https://veriftools.net/en/dl_texas_new] Obrázky ani nezměnili.

Prosím, nenaleťte na tento podvod a nezaplaťte za něj téměř 100 dolarů!

Nevím, jestli s tím má tento uživatel něco společného, pokud ne, prosím, přestaňte sem posílat takový podvod.

S pozdravem,
Moncler
 

LigthYagami

Don't buy from me
New Member
Language
🇧🇷
Joined
Oct 4, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Díky za informace, trochu jsem se v tom ztrácel, teď už vím, kde hledat a co hledat.
 
Top